To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Mag-Lite
#1
Zastanawiam sie nad kupnem latarki Mag-Lite; model na dwie baterie AA. Co o niej myślicie?? Może cosik innego??

Musi być niewielka, wytrzymała, woodoodparna. Nurkować na 50m z nią nie bede ale powinna wytrzymać upadek do wody a o deszczu juz nawet nie wspomne:)) Ma to być latarka AWARYJNA.

Odpowiedz
#2
Witam. Znam doskonale tą latarkę poza wymianą baterii i żarówki nic się jej nie działo.
-------------------------------------------
misior

Odpowiedz
#3
Ja równiez mogę polecić. Mam taką już kilka lat, i sprawdza się doskonale.
A jak cosik innego, to na Allegro sporo jest ogłoszeń o jakiś Mactronicach, czy temu podobnych, jednak o jakości niewiele powiem, bo nie używałem.
-------------------------------------------
Pozdrawiam.

Odpowiedz
#4
Też polecam , mam ją 7 lat i jest spoko- tylko nie używaj do niej baterii które posiadają tester na obudowie ostatnio straciłem 15 minut aby je wydobyć ze środka- za to latareczka przeszła test na wstrząsy, oczywiście pozytywnie.

Odpowiedz
#5
Dzieki. No to trza sie do sklepu wybrac....

Odpowiedz
#6
Albo na allegro. Tam jednak można kupić nieraz taniej niż w sklepie.
-------------------------------------------
Pozdrawiam.

Odpowiedz
#7
A nie za ciężka ta latareczka? ;-)

Odpowiedz
#8
Gdzie mozna kupic żarówki do Mag-Lite Mini AAA i Mag-Lite Mini AA. Aha i jakie sa parametry. Piszcie jak możecie na dzik35@wp.pl
-------------------------------------------
dzik

Odpowiedz
#9
Moge polecic tą latarkę - działa całkiem przyzwoicie, nigdy nie miałem z nią problemów - jedynym minusem jest brak możliwości jej przymocowania (pomijając oczko na sznurek).

Odpowiedz
#10
i idealnie sprawdza się jako czołówka :D

a na serio to w mojej 2xAA strasznie szybko pada żarówka (tzn szkiełko robi się szare - jakby okopcone - i latarka świeci dużo słabiej).

na wyjazdy i tak nie ma nic lepszego niż czołówka :)

Odpowiedz
#11
ja mam tą latarkę już 5 lat i jestem z niej bardzo zadowolony tylko żarówki są drogie jakieś 10-12 zł sztuka no i naprawdę jak pisze Luka robią się czarne ostatnio kupiłem sobie latarkę fenix i jestem pod wrażeniem taki szperacz na dwa paluszki naprawdę najjaśniejsza i najmniejsza latarka jaką znam

Odpowiedz
#12
>Gdzie mozna kupic żarówki do Mag-Lite Mini AAA i Mag-Lite Mini AA.
Może tam, gdzie same latarki ?

Ja bym Magliteów AA i AAA nie polecał, no chyba, że ktoś zamierza wstawić do nich moduł LED. Wprawdzie nie posiadam tych latarek, ale na podstawie opinii netowych wnioskuję, że nie są to jakieś bardzo dobre latarki i można kupić lepsze.

Zwykły, jakiego masz Fenixa ? I gdzie go kupiłeś ?
-------------------------------------------
Ktosik

Odpowiedz
#13
Pisząc o Maglitach AA i AAA miałem na myśli te ''zwykłe'' z żarówkami.
-------------------------------------------
Ktosik

Odpowiedz
#14
Faktycznie żarowki padają często, ale każda latareczka posiada zapasową pod sprężynką dociskającą baterie.
uważam że era kompaktowych latarek z żarowkami już za nami.
Zużycie energi ielokrotnie większe i większa zawodność od LEDów.
Przestrzegam przed diodówkami f-my LedLancer, osobiście nie posiadam ale miałem styczność dwa razy i oba na nie.
czołówka raczej.
-------------------------------------------
dominik

Odpowiedz
#15
Moja ma 6-7 lat i stanowiła wyposażenie rozpoznawczo-obronne ;) na różnego rodzaju obozach i wyjazdach. Upadki i zalania znosi bez szemrania, a zapasowa żaróweczka nadal [sic!] znajduje się pod sprężynką.
Z powodu wygody w tym roku przechodę na czołówkę, ale dobrego zdania o niej nie stracę.

Odpowiedz
#16
ktosik mam fenixa L2t z diodą 3w luxenon i kupiłem na aukcji budo
co mnie szokuje w tej latarce że na wyczerpanych bateriach gdzie mag lite mini już nie świeci to po włożeniu ich do fenixa ten świeci jeszcze dwie-trzy godziny światłem 10 lumenów czyli podobnym do mag-lite(może troche mniejszym więc sami widzicie że warto było feniks to taka latarka na wyczerpane baterie he he.

Odpowiedz
#17
żarówki do mag lite możecie kupić na specshop.pl . a tak na marginesie uważam mag-lite to najlepsze latarki na żarówki biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny

Odpowiedz
#18
Mam na sprzedaż Feniksa L2P, chce ktoś? Ew. zamiana na L2T coś innego godnego uwagi;)

Odpowiedz
#19
Aaa, zapomniałem:
killo@gotland.dyn.pl
gg 79 45 171

Odpowiedz
#20
Zastanawiam sie nad zakupem latarki Maglite 6D, prosze o opinie i uwagi. z bateriami wazy pewnie 1,5kg i jest rche dluga (19,5cala) ale to mi nie przeszkadza. jestem w USA i mam mozliwosc kupic ja za pol ceny oferowanej na allegro wiec wacham sie juz jedynie miedzy modelami 4D, 5D i 6D. dzieki za pomoc, pozdro!

Odpowiedz


Skocz do: