To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


NOWE FORUM/NOWA KOSZULKA NGT od ATTIQ - trwa projektowanie
#1
Exclamation 
Jak w temacie.

Chcemy ten fakt uczcić nową koszulką termo. Takie nowe rozdanie - new age. Firmą na razie się nie martwy. Pomysł jest. Wstępnie myślimy o attiq.

Na razie porozmawiajmy o wzorze..... skromnym acz doniosłymSmile

Nie upieramy się gdzie czy przód czy tył.


Pewne wytyczne są. Musi się znaleźć dyskretne wkomponowane "NGT 2020 by Jaga & Mathew"

Także ktoś z zacięciem graficznym musi sie objawić.
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
#2
Graficy forumowi, nie dajcie się prosić. To jest mała sprawa do zrobienia. A temat jest już zaawansowany i koszulka z okazji przenosin forum klaruje się coraz bardziej. Zgłaszajcie sie na priv.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#3
Mamy zgłoszenie od Aliena - starego dobrego forumowicza. Alien niebawem wrzucimy tu chciejstwo a pliki graficzne przeslemy mailem
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
#4
Alien już dłubie. Za chwilę dołączy znany Wam z poprzednich projektów NGT adamqs

Alien i adamqs oraz pozostali forumowicze.

https://attiq.pl/ty-projektujesz-my-realizujemy/

Miejcie na uwadze powyższy link bo dłubiemy w tym szablonie, a jak już widzicie brniemy w kierunku produktu od attiq.

Poza logotyoem NGT na rękawku będzie możliwa personalizacja - nickSmile
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
#5
(11-06-2020, 09:34)gumibear napisał(a): Poza logotyoem NGT na rękawku będzie możliwa personalizacja - nickSmile

Super pomysł z nickiem na rękawku!
Gdyby była potrzeba to mogę też coś podłubać choć czasy zabaw graficznych już mam za sobą, ale jeśli to nie byłoby skomplikowane zadanie, to może dałabym radę Big Grin
#6
Hej, czy projekt/grafika dotyczy tylko koszuli "turystycznej"? W galerii jest sporo projektów kolarskich, a ostatnio więcej czasu spędzam na rowerze, niż w górach, więc engietowa kaszulka rowerowa bardzo by mi się przydała.
#7
Mniklas staramy się znaleźć złoty środek. Będzie jeden wzór. Admini deliberują nad finalnym produktem jeszcze
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
#8
Info od Attiq do grafików dziergających projekt:
logo Attiq, tak, jak w szablonie musi być na klatce piersiowej, za to można je przesunać na drugą stronę piersi. Na rękaw przenieść nie można.

mniklas, staramy się, aby była jak najbardziej uniwersalna, tj noszona przez jak największą ilość osób, np na zlotach. Cool
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#9
Zgodnie z powyższym postem, po przedyskutowaniu, prosimy osoby robiące projekty koszulki, wypełniając wymagania Attiq, aby projekt zawierał:

1. Logo Attiq na prawej stronie
2. Logo NGT na lewej stronie
3. Nick na lewym rękawie.
#10
Szkoda, że tak skromnie...
Ja bym widział ,,obrazek" - ,,Babę Jagę" robiącą miotłą ,,porządek" i skręcającego/składającego ,,coś" Mateo.
No co ?
Pomarzyć nie wolno?
A tak ,,z innej beczki" to koszulek ,,technicznych" mam zatrzęsienie a bawełnę NGTową tylko jedną...
#11
(15-06-2020, 21:31)PRS napisał(a): Szkoda, że tak skromnie...
Ja bym widział ,,obrazek" - ,,Babę Jagę" robiącą miotłą ,,porządek" i skręcającego/składającego ,,coś" Mateo.
No co ?
Pomarzyć nie wolno?
A tak ,,z innej beczki" to koszulek ,,technicznych" mam zatrzęsienie a bawełnę NGTową tylko jedną...
PRS ---> to są wymogi odn. logo, a grafika, projekt może być taki, jaki grafik wymysli. Ta Baba Jaga jest świetna!

Zobacz, jakie projekty teamowe robiło attiq:
https://attiq.pl/galeria-projektow/
Łamaliśmy się, czy bawełna, czy termo. Ale stanęło na tym, że jesteśmy ałtdoor, a i że lato się zbliża i jesli się sprężymy, to jeszcze w tym roku się poużywa tej koszulki w terenie. I być może na zlot (o ile się uda) będzie.

Bardzo lubię wzór koszulki "NGT ewolucja", którą popełnił adamqs. Może, o ile ma ochotę tym razem, to i Babę Jagę popełni? Wink
W Aliena tez wierzę, żeby nie było... Cool
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#12
Ja mam właśnie ,,ewolucję" - właśnie się suszy po Pogórzu.
Trzymam kciuki za duet A-A Smile
#13
Panowie, Alien, adamqs? Czy udało się coś zdziałać?
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#14
OK. Już niedługo coś ze współpracy z Attiq się urodzi. Projekt będzie prosty, bez udziwnień. Uniwersalny.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#15
Pierwsze przecieki z linii frontu...        
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#16
Fajny projekt. Chętnie wskoczyłbym w taką koszulkę jeszcze w te wakacje Smile
#17
(23-07-2020, 19:01)LWIK napisał(a): Fajny projekt. Chętnie wskoczyłbym w taką koszulkę jeszcze w te wakacje Smile
Spróbujemy. Ale realizacja będzie na pewno w drugiej połowie sierpnia, jesli sprężymy się ze zbiórką. Producent teraz wysyła pracowników na urlop...


v.2 :

   
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#18
Coś wam ten pomarańczowy kolor się spodobał Smile ostatnia bluza z montano też z pomarańczowym się będzie kojarzyć Smile. Coś o materjale wiadomo? Z czego to będzie?? Bo wygląda kozacko i do mojej bluzy montano kolorystycznie pasuje Smile)
#19
To będzie z coolmaxu. Wersja czarny/pomarańcz jest ukłonem dla miłośników Montano Wink W sumie, jeśli pertraktacje i ustalenia się powiodą, będą do wyboru 4 wersje kolorystyczne.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
#20
Czarny z pomarańczem wymiata... Smile


Skocz do: