To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja
Cóż, po pierwszej iteracji prób mogę powiedzieć:
  • na pewno butapren z gumowymi łatkami nie działa. Myślałem, że chociaż spróbuje przywrzeć do zewnętrznej strony, ale nie. Po zaschnięciu miziając palcem, można cały ściągnąć.
  • srebrna taśma jakośtam podziałała od wewnątrz i nawet się trzyma. Z zewnątrz ledwie się klei, można zdjąć bez żadnego śladu

Zupełnie poważnie rozważam użycie przezroczystej żywicy, ale trochę się obawiam ogólnego syfu, który to generuje Smile
Ciekawą opcją może być użycie zmywacza silikonowego na tym materiale, powinien gładko usunąć tę impregnację. Pytanie, czy nie zaszkodzi tkaninie.

EDIT: odpowiadając na propozycje - nie wyślę tego do Marabuta, bo to tylko pokrowiec Smile I nie jest jakiś unikatowy, ale nie chce mi się kombinować z szukaniem innego. Po prostu łatwo i chałupniczo chciałem to połatać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2008, 12:27
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2008, 12:49
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 09:44
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 11:36
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 13:06
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 30-07-2008, 08:07
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez zapytanie z maila do Admi - 05-05-2014, 07:38
RE: Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez ludz - 01-07-2020, 22:31
Naprawa namiotu - przez QuickVik - 20-06-2022, 06:27
RE: Naprawa namiotu - przez Sałaj - 20-06-2022, 21:06

Skocz do: