To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja
#5
Witajcie

Widze że kolega szuka stelaża to mniej więcej ten sam problem co mam i ja. Posiadam namiot Hotel California firmy Hannah, po powrocie z wakacji suszyłęm tropik i sypialnie a rurki i reszte w torbie zostawiłem na strychu, w miedzy czasie zaczołęm remontować dach prawie wszytsko ze strychu wyfruneło i gdzieś mi się zapodział cały soprzęt do namiotu, istnieje możliwość że ktoś rodziny przy okazaji wynoszenia rzeczy ze strychu wyrzucił np. moj sprzęt więc zaczynam się rozglądać za nowym stelażem. Jedyne co znalazłem to stelaż z marabuta i fjorda nansena aczkolwiek największa średnica rurek jest 9,5mm a ja oryginalnie miałem 11mm i tutaj pierwsze pytanie jak sądzicie czy 9,5 nie będzie za mało??czy namiot nie będzie zbyt podatny na podmuchy wiatru? I druga sprawa może ktoś z Was posiada taki namiot i mógłby mi zmierzyć długości masztu, długiego, krótkiego i długość jednego ogniwa?
-------------------------------------------
byru@poczta.fm

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez Byru - 30-05-2007, 18:04
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2008, 12:27
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2008, 12:49
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 09:44
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 11:36
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-07-2008, 13:06
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez sasq pajak/grappa.pl - 30-07-2008, 08:07
RE:Stelaże i części do namiotów, naprawa namiotu, konserwacja - przez zapytanie z maila do Admi - 05-05-2014, 07:38
Naprawa namiotu - przez QuickVik - 20-06-2022, 06:27
RE: Naprawa namiotu - przez Sałaj - 20-06-2022, 21:06

Skocz do: