To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Obuwie do biegów trailowych na trekking w Tatrach
#21
PeKa
Hoki musisz pomierzyć - modele bardzo się różnią.
W modelu SPEEDGOAT przedreptałem 2 „ciepłe” sezony. Widać że podeszwa jest już lekko starta. Guma trzyma całkiem znośnie na mieszanych nawierzchniach choć daleko jej do przyczepności prawdziwych podejsciówek. W mieście ich nie używam, podejrzewam że asfalt szybko rozwali podeszwę.
Mam też starszy model na eVencie, chyba Kaha. Na sezon przejściowy jesień/wiosna. Według producenta podeszwa powinna być bardziej przyczepna. Ja mam odczucia wręcz odwrotne. Guma jest dość twarda i nie trzyma pewnie skały.
Na wycieczki po skałach Hoki mają jeden minus - podeszwy są bardzo szerokie i czasem może być je ciężko postawić na małych stopniach. Przekonałem się o tym na ferratach :)
Mimo to bardzo polecam te buty można robić naprawdę duże dystanse bez zmęczenia stóp.
-------------------------------------------
Zima? Wiosna?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Obuwie do biegów trailowych na trekking w Tatrach - przez DJ Tadik - 25-02-2020, 20:47

Skocz do: