To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Gumi, nie chodzi o tą konkretną akcję, ale przypomnij sobie jak się denerwowałeś przy jakiejś poprzedniej (nie pamiętam, chyba też Montano), gdy ludzie dzwonili albo pisali na własną rękę do producenta i powołując się na NGT wręcz ŻĄDALI konkretnych zmian w zamawianych rzeczach. A to dlatego, że człowiek (Ty) chce dobrze, dać ludziom coś lepszego, możliwość wyboru. Ostatecznie wychodzi więcej problemów niż pożytku. W tym kontekście napisałem, że firmy nie chcą się bawić w takie zamówienia. Po części pewnie tym tokiem myślenia poszło też Montano, po najmniejszej linii oporu, bez udziwnień...no i wyszło jak widać ;)
Żeby dodać pikanterii sprawie, napiszę, że chyba będę Wyklętym Odmieńcem Niepomarańczy :P
Zamówiłem haft czarny, gdy zorientowałem się ,że nie ma takiego koloru nici, napisałem, że może być popiel (szary) i licząc się z tym, że i tak dostanę pomarańcz, przyszła wiadomość, że jednak będzie czarny :D zobaczymy...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez beskidbike - 24-02-2020, 21:05

Skocz do: