To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Nooo dobra to mam i ja. W uwagach zamówienia wpisałem rozmiar M, bez kaptura, całą niebieską, żółty kolor nici.

Se z gór wróciłem i dziś nawet dotarła paczka. Se otwieram, se patrzę i ....
Nieeee ? ..... Taaakkk
Nieee .... oooo takkkk ... dobrze myślicie ;-) Tak więc mam i jaaaaaaa. Domyślacie się jaki kolor haftu.
Nie wspomnę już że przy logo jest dość duże odbarwienie, wgniecenie trwałe jakby przez maszynę co przypomina kotwicę.
Dodatkowo po założeniu trochę się to marszczy i wygląda tak sobie.

Napisałem dziś maila do Montano:
„Witam. Otrzymałem bluzę, zamówienie nr 2526. W uwagach wyraźnie napisałem że żółte nici a haft jest pomarańczowy. Otrzymałem produkt niezgodny z zamówieniem. Dodatkowo widoczne są przebarwienia materiału widoczne w załączniku co traktuje jako wadę. I co teraz ? ”

Zobaczymy co mi odpiszą.

Tak że nie chce Was straszyć ale wszyscy którzy czekacie drżyjcie… albowiem nieważne co tam wpisaliście bo i tak nie wiecie co tam dostaniecie ;-)


[Obrazek: 9388-343-1.jpg]


[Obrazek: 9388-343-2.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez Sted82 - 18-02-2020, 19:36

Skocz do: