To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Uważam, że nie ma co za bardzo bić piany, wszyscy przeżyją, kooperacja była z producentem szyjącym w Polsce, który ma fajne wartościowe produkty, to plus.
Niemniej nie całkiem zgodzę się z tym, że warunki promocji były pod każdym względem określone-automatycznie narzucony wybór pomarańczowego haftu w przypadku braku wskazania koloru absolutnie z niczego nie wynikał. Stwierdzenie, że to Gumi tak zadecydował wynika z pomyłki ze strony firmy, takie stwierdzenia się albo weryfikuje, albo nie powinno paść. Marcin jak zwykle poświęca czas i angażuje się w projekt, a potem nagle taki kwiatek. Ja bym się zjeżył. Sankcją za nie wybranie koloru równie dobrze mogłoby być opóźnienie w realizacji, tymczasem zadecydowano odgórnie o kolorze.
To tylko bluza, mam podobne podejście, ale też są osoby dla których kolor ma znaczenie i tyle. Ich prawo i gust.
Z firmą dotąd współpracowało się bardzo dobrze, obie strony były chyba zadowolone, czasami wystarczy dobra wola by pozytywną atmosferę podtrzymać. Każdy sam oceni, czy tutaj tej dobrej woli wystarczyło - i pewnie będą to różne oceny.
Ja życzę zadowolenia z bluz, obyśmy się po nich jeszcze długo rozpoznawali ba szlakach i w schronach.
---
Edytowany: 2020-02-17 15:31:07
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez -PITdoggy- - 17-02-2020, 15:27

Skocz do: