To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Witam
Dostałem bluzę z pomarańczowym logiem.
Mój błąd (?) - założyłem, że kolor będzie taki, jak zamek. Wygląda pstrokato i IMHO ''tak sobie''... Trochę szkoda, że grafik (?) nie pomyślał (za mnie ;) ),
ale:
- nie będę ubierał tego na wybiegi modowe czy inne Krupówki, a w terenie ważniejsze są dla mnie inne cechy - powiedzmy, że użytkowe (ciepłota, ''oddychalność'', dopasowanie itp.);
- stwierdziłem, ze po tylu latach ''obecności'' na forum wreszcie trzeba sobie sprawić bluzę z naszym logiem (choć nie była konieczna, bo mam inne); podejrzewam, że może się załapałem na ostatnią ''edycję'', więc tym bardziej jestem zadowolony;
- dziękuję @gumiemu za pośrednictwo i starania;
- nie dajmy ''się zwariować'', to tylko bluza, a nie reaktor jądrowy czy malowanie domu
Dzięki
PS. Dołączałem zdjęcie, ale - pomimo spełnienia tzw.kryteriów - nie załączyło, spróbuję jeszcze raz za chwilę
---
Edytowany: 2020-02-17 14:35:28


[Obrazek: 9388-296-1.jpg]

JL. (Dzięki za nowe forum)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez jareklie - 17-02-2020, 14:34

Skocz do: