To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Szanowni

Część z Nas już otrzymała bluzy. Wybieraliśmy ze streczy i zamków dostępnych na www. Do wyboru mieliśmy 4 kolory nici do haftu NGT. Część z nas określiła precyzyjnie w zamówieniu indywidualnym i to zapewne dostanie (ja dostałem, parę osób również).

Część z Nas niestety zapomniała określić kolor nici do haftu lub wskazała np. kolor niebieski, który jest niedostępny. W takim przypadku firma machnęła pomarańcz wg własnego uznania, a dziś gdy to reklamujecie Wy i ja wskazują że gumi czyli ja tak zdecydował. Nie będę już tej bredni komentował. Mam nadzieję, że dysponują moim mailem lub sms w tej kwestii. (wiem że nie ma takiego maila - teraz jesteśmy na etapie ...chyba rozmawialiśmy o tym)

Jeśli tak to pozostanie mi publicznie stanąć przed Wami i przyznać się do zaistniałego błędu i prosić o wybaczenie, że taką irracjonalną decyzję wydałem firmie Montano.

Niezmiennie będę bronił Montano w kwestii jakości i wykonania bluz i patrzę na to przez pryzmat wszystkich akcji od 1 akcji aż do tej (kilkaset bluz). Nie zmienia to faktu że błędy będę piętnował. Świetne produkty, bardzo dobre wykonanie ale coś w tej akcji nie zagrało. Przesilenie ewidentne

Obecnie mailuje sobie radośnie z Montano. Nie bedę przytaczał dokładnie naszej wymiany zdań z której bije przekaz że cieszmy się wszak mamy 25% a haft gratis. 25%? haft gratis? Dla mnie to spójny produkt. Bez haftu nie byłoby ani jednej bluzy z rabatem w ostatnim dziesięcioleciu. Dziś się dowiedziałem, że haft nam robią z wielkim bólem w gratisie.

Część bluz jest jeszcze w fazie produkcji i te udało mi się ''uratować''

Części zrealizowanej niestety już nie.

Osoby chcące poznać całość wydarzeń proszę o przejrzenie stron 13-15.





Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez gumibear - 17-02-2020, 10:58

Skocz do: