To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Boguś jestem tak zagotowany, że zacząłem się jąkać z nerwów i nie jestem w stanie żonie opisać na spokojnie skąd u mnie taki w***

Na str 13 w ostatnim poście opisałem wszystko co czuję. Gdzie trzeba pochwalić to to bedę robił i punkty in plus opisałem i będę ich bronił.

Ale w kwestii błędów, olewatorstwa, zrobienia czegoś na odpierd.... nie bedę milczał.

Ja to firmuję, ja to zgotowałem paru osobom. Mając na uwadze poprzednie akcje (parę setek bluz poszło) w życiu do łba by nie wpadło to co zaistniało w tym zamówieniu.

Jutro idzie mail do Montano. To jest moja ostatnia akcja z tą firmą, która szyje bardzo dobre produkty, świetne jakościowo, z niebywałym zacnym haftem nam je personalizuje....

ALE!!!!!! No właśnie ale...patrz str. 13

p.s.
Za postawę trutenki, czy Siwuchy dziękuję ale wcale to mnie nie zadowala jak do tego podchodzicie

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez gumibear - 15-02-2020, 22:15

Skocz do: