To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bluza NGT Montano - Limited Last Edition
Grendel, Szanowni.

Odebralem paczke i ja. 3 bluzy. Wszystko ok. Czarna z pomarańczowym logo i zamkami wyszla rewelacyjnie. Babskie róże z szarym, czy śliwka-róż z żółtym rowniez petarda. Sporo bylo kombinacji niciowo zamkowej - nic nie pomylili.

Logo Ngt - identyczne jak poprzednio. Nic sie nie marszczy (u mnie w 3 bluzach). Z logo montano wyglada ok po jednej stronie
Rozmiary - wszystko ok. Nie widze roznic z dawnymi wypustami.
Jakość - bez uwag

Czy wobec tego jestem zadowolony? NIE! NIE! NIE!

Pare osob zapomnialo podać kolor haftu lub podało nić nie występującą wiec Montano zamiast dopytac via mail czy tel. to wydziaralo wg uznania losowo - tak się nie robi!!!!. Szybki mail, telefon....noszzzz k.....ręce opadaja.

Do tego przykład Karoliny......przyszlo nie to co chciała. Owszem napisała niebieska nić, której Montano nie ma....więc walnęli wg uznania.

Ile bylo bluz w tej edycji? Ze 40? 50? Kiedyś szlo kilkaset i to w formule open i żadnej wtopy nie było z kolorami.

Czuje sie z tym bardzo źle wobec Was.

Jutro wychodzi krytyczny mail i będę oczekiwał reakcji

P.s.
Grendel bronilem Montano i będę bronil nadal za bezpodstawne zarzuty że wciskali nam cokolwiek w tej akcji czy to czarny strecz czy jakikolwiek inny. To my do nich uderzyliśmy po bluzy a nie oni do nas.

Ale w kwestii potraktowania tematu na odpierd....paru zamówień nie zamierzam milczeć i być poprawnym politycznie. W życiu bym nie przypuszczał ze ktoś nawet jak da d.....i nie określi koloru haftu to firma nie dopyta czego oczekuje. Za Renaty to bylo nie do pomyślenia....byłby szybki telefon....gumi ludzie nie podają koloru nici, albo podają takie których nie ma wieź ustal.....

[b]Jestem bardzo zły na przyjęcie w firmie losowości wg własnego uznania nawet jeśli klient nie określił koloru nici lub określił na nić w kolorze niewystępującym w montano</b?

-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - przez gumibear - 15-02-2020, 21:51

Skocz do: