To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


47 zlot NGT 06-08.03.2020 Skalanka - wpłaty do 14.02
W końcu mam chwilę żeby coś napisać...

Było jak zwykle rewelacyjnie! Takich wypadów i atmosfery jaką tworzycie brakuje nam na emigracji najbardziej.
Dziękujemy za to, że chce się Wam przyjeżdżać, dźwigać ciężkie plecaki żeby poczęstować innych swoimi wyrobami (Boguś, Iza, Akacja - dzięki za pyszności, pozostałym dzięki za rewelacyjne nalewki, wermuta i inne trunki), coś pokazać (Skrzypłocz, dzięki za pokaz, jesteś hardkorem!), podzielić się wrażeniami na temat sprzętu i ubrań (pomarańczowe logo NGT rządzi), zagrać na gitarze i zaśpiewać (Cantores, Blatio, Warzyn - jesteście niezastąpieni, było pięknie)...

A Botx jak zwykle zadbał o nasze zdrowie, koronawirus nie miał szans :D

Chatkowa na odchodnym powiedziała, że jesteśmy świetną grupą i zapraszają częściej :)
  
Super było Was wszystkich zobaczyć! Już marzymy o kolejnym zlocie!
Termin to jak zwykle przedostatni weekend października (23-25.10). Miejsca nie udało się jeszcze ustalić ;)

Zdjęcia dostaniecie jak już wrócimy do Szwajcarii.

I jeszcze formalności. Ostateczne rozliczenie zlotu:
Gumi - dostaniesz 40 zł na konto od Marty, dogadajcie się co do przelewu
Karysek - dostaniesz 40 zł na konto od Małgosi, dogadajcie się co do przelewu
Iza i Ramol - proszę o dopłatę 40 zł na moje konto
sebastian_ck - proszę o dopłatę 20 zł na moje konto
Ys@ i Kamil - dostaniecie ode mnie na konto 80 zł zwrotu
Hiking_Tours - dostaniesz ode mnie na konto 80 zł zwrotu
Ufff, to chyba wszystko w kwestii rozliczeń.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:47 zlot NGT 06-08.03.2020 Skalanka - wpłaty do 14.02 - przez Jaga - 09-03-2020, 23:23

Skocz do: