To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


47 zlot NGT 06-08.03.2020 Skalanka - wpłaty do 14.02
#55
FilipA

''...Co do komentarza przywołanego przez Grendela to nie przywiązywałbym do niego (komentarza) zbyt dużej wagi. Jest on wynikiem frustracji pewnej grupy osób...''

Rozumiem Twoją formę obrony ale zupełnie się z nią nie zgadzam. Pierwsza część komentarza (napisana w okresie zimowym) jest jak najbardziej pozytywna. Opisuje czasy ''starego gospodarza''.

Negatywny komentarz dotyczy innego gospodarza, obecnego, który tamtego zastąpił.

Osobiście nie życzyłbym sobie, by człowiek dla mnie obcy zwracał się do mnie przytoczonymi w komentarzu słowami. Nigdzie. A w szczególności osoba świadcząca bądź co bądź pewnego rodzaju usługi na rzecz innych osób, czyli gości.

Słowa ''gdybym zobaczył Cię z tym telefonem na dole dostałbyś mega zjebę'' są co najmniej niegrzeczne a mówiąc wprost - zwyczajnie chamskie i oznaczające brak szacunku dla drugiego człowieka. Używanie w wypowiedzi do obcej osoby słowa wulgarnego? No, proszę Cię. Nie jestem jakiś szczególnie obraźliwy ale umówmy się - jakieś zasady dobrego wychowania obowiązują.

Owszem, to pewnie była frustracja. Ale ze strony gospodarza. I powinien on nad nią zapanować. Lub użyć innych słów. A jeśli tego nie zrobił, to przynajmniej przeprosić za tego typu gburowate zachowanie.
---
Edytowany: 2019-11-02 10:14:10
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:47 zlot NGT 06-08.03.2020 Skalanka - wpłaty do 14.02 - przez grendel - 02-11-2019, 09:28

Skocz do: