To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Naturehike materac NH17T023-T EGG CRATE MUMMY
#19
Arni

''...Mam bukłak Naturehike i to samo, porobiły się dziury na zgrzewie w okolicy zaworu...''

Dokładnie taką samą przypadłość zauważyłem na ostatnim wyjeździe. Dziurka w górnej części bukłaka, dość blisko zaworu. Podczas użycia plecaka jako podkładu pod aparat, spora część objętości wody wlała się do komory głównej. Zamierzam to jakoś zgrzać, jak się nie uda to na wysypisko.

''...raz przeprane ręcznie w zlewie worki wodoszczelne i laminat rozwarstwił się od materiału głównego...''

Tutaj mam zgoła inne doświadczenie aczkolwiek nie z workami Naturehike a Bluefield. Używane sumarycznie dzień w dzień ok. 8-9 miesięcy, rozwijane, zwijane, ściskane taśmami, składane w różnej konfiguracji itp. Prane kilkukrotnie normalnym programem w pralce na 40 st. C, po praniu przeprowadzany test szczelności poprzez wywrócenie na lewą stronę i napełnienie wodą i wszystko jest bez zarzutu. Póki co laminat nie nosi żadnych śladów uszkodzenia.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Naturehike materac NH17T023-T EGG CRATE MUMMY - przez grendel - 01-10-2019, 11:17

Skocz do: