To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka
Pit
To nie było bezpośrednio do Ciebie. W ogóle nie było moim zamiarem najeżdżać na Twoją osobę. Nic takiego zresztą z treści mojego posta nie wynika. Wskazałem tylko alternatywę w przypadku niemożności rezerwacji na Jurze w obecnie wpisanym w tytule posta terminie.

I żadne tam rozgoryczenie, ja akurat jestem w takiej sytuacji (o czym oczywiście wiesz i Ty), że właściwie każdy termin (z wyjątkiem zdarzeń losowych) jest terminem właściwym.

W tym moim wcześniejszym poście to chyba wypełzła, nie wiedzieć dlaczego, nuta sarkazmu. Za co Ciebie i inne osoby serdecznie przepraszam. Obiecuję poprawę, więcej nie będę.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka - przez grendel - 17-07-2019, 12:33

Skocz do: