To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka
Grendel, zwracasz się bezpośrednio do mnie- a czy mozesz mi wskazać jakiekolwiek miejsce w którym ja przekladałem dobro swojej jednostki nad ''dobro ogółu''? Przecież wątek jest do przejrzenia od pierwszej strony, pisałeś tam właściwie dokładnie to samo.
Zmiana terminu mi akurat odpowiada, ale ja po prostu oddałem głos jak wszyscy- gdyby większość byla zdecydowania przeciwna tej zmianie, to odpusciłbym własny przyjazd zeby komuś nie psuć planów, bo większość to większość. Zyczylbym szczerze milej zabawy i zadnych żali bym nie wylewał, dla mnie najnormalniejsza sprawa. Z Twojej wypowiedzi przebija jakieś rozgoryczenie, podkreślasz jakieś ''sztuczne zmiany''- jeżeli miałeś swoje powody do utrzymania terminu to trzeba bylo je po prostu przedstawić, ja bylbym pierwszy który poprze zdanie większości, bez względu na to co mi osobiście w tym przypadku pasuje. Tymczasem z jednej strony wskazujesz, ze terminy różnicy Ci nie robią, z drugiej - formułujesz wobec nich zarzuty. Mam się teraz czuć niezręcznie, bo oddałem glos na opcję taką a nie inną? Jeżeli termin będzie inny to po prostu ominie nas zlot, to wszystko - aż tyle i tylko tyle.
Od kilku dni tutaj i na grupie mesendżerowej zachecam do aktywności w tym wątku, do aktywności przy proponowaniu miejsca, do zbiorowego głosowania za juz wybranymi lokalizacjami. Właśnie dlatego, zeby znac zdanie większej ilosci osób - bo przyjeżdża około 30 zlotowiczów i dobrze byloby znać zdanie sporej liczby. Im wuecej z nas wyrazi opinię tym lepiej, bo łatwiej osiągnąć porozumienie. Jezeli komuś jest obojętne miejsce i czas to ok, tez dobrze-głosowanie to nie obowiązek, tylko prawo.
---
Edytowany: 2019-07-17 12:43:16
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka - przez -PITdoggy- - 17-07-2019, 07:03

Skocz do: