To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka
#82
Cenią się bardzo te Krawcowe.

Jakbyśmy chcieli zaszaleć, to kiedyś w Chacie Socjologa pytałem o możliwość zorganizowania zlotu i usłyszałem, że jak najbardziej. 20 zł za osobę, i to jeszcze przed negocjacjami. Klimat będzie tam na pewno, ale dojazdu nie ma i to Biesy, a ile osób będzie chciało powlec się w Biesy ;) Może kiedyś się uda, to jest miejscówka w starym stylu NGT.

A na teraz- jakie alternatywy? Może powrót Pod Potrójną? Ale to nie na festiwal...

Huta Polańska i prywatne schronisko Hajstra, na wstępie 25 za osobę, rabat dla grup szkolnych ;) , Beskid Niski? (nie byłem w tym schronie, nie znam)


Brandysówka na Jurze? Kiedyś padła już ta propozycja. Zwierzaki gratis, jest dojazd, mają osiołka i serwują kotlet z mamuta- i ogólnie spory bufet. Można rozbić namioty, jest sala na slajdowisko i aneks kuchenny, 37 miejsc noclegowych w pokojach.
Moim zdaniem warta rozważenia propozycja, powinno wyjść taniej niż Krawców.
https://dolinabedkowska.pl/
---
Edytowany: 2019-07-12 00:07:24
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:5 Fest/46 Zlot - 25-27.10.2019 - Brandysówka - przez -PITdoggy- - 11-07-2019, 22:07

Skocz do: