To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
@Farfura
''Szczerze mówiąc, jak na razie nie widzę większego zainteresowania nową akcją, nie mówić już o zaangażowaniu w tworzenie czegokolwiek nowego ;)''

Wiem wiem sam ''odwaliłeś'' kawał dobrej roboty odwiedzając Alvikę i przesyłając zdjęcia.... i teraz linki
Ja Tobie za to bardzo dziękuję.

Jednak nie zgadzam się z Tobą, o braku zainteresowania, bo jeśli mnie pamięć nie myli były pomysły .... m. innymi spodni, plecaka, kamizelki, wiatrówki.....
Myślę że spotkanie na zlocie NGT ''doda nowej energii'' projektowi.

Moim zdaniem tytuł wątku ''wprowadza w błąd''... zawężając nasze poszukiwania.

19.02.2019 napisałem

''Na tę chwilę moja refleksja i prośba do admina.... o zmianę ''nazwy'' wątku

Uprzejmnie proszę zastąpić nazwę ''Zamówienie bluza by NGT - może by tak powiew świeżości? na........ ''Nowy projekt by NGT - może by tak powiew świeżości?'

Nowa nazwa wątku sugeruje to o czym napisał....

Piotr R ''A może zaprojektujmy coś od nowa, trochę brak takiego pozytywnego zakręcenia jakie było podczas współpracy z Yeti przy projektowaniu śpiworów.''

Kolejnym właściwym krokiem byłoby zebranie propozycji czego chcemy...''

Po zebraniu.... ''propozycje'' można poddać pod głosowanie aby sprawdzić ewentualne zainteresowanie.

Ja się piszę na ''wszystko'' by NGT pod warunkiem, że będzie ''wyprodukowane w PL''

ps
@Zając
Dziękuję
---
Edytowany: 2019-03-08 14:45:04
-------------------------------------------
W

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez Gapcio - 08-03-2019, 14:41

Skocz do: