To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#98
Spodnie - skreśliłbym tę część garderoby - w tej części ciala odczucie zimna, komfort noszenia, stan, etc. ma gigantyczne znaczenie i tak np.

Przymierzam się do recenzji spodni z attiq Softshell Outdoor Tech. Mam je i ja i żona.

Generalnie genialne ale! Jako typ przyzwyczajony do mudirów hima szukalem czegoś w ich deseń.....

- attiq dla mnie są perfekcyjne od chłodnego października do późnego marca raczej też chodnego, a w pozostały czas lądują w warunkach polskich w szafie


- dla mojej żony są całoroczne i jest zachwycona ale w zimowym określenie zakłada grubszą bieliznę pod spód gdzie ja na samą myśl o dociepleniu jestem już spocony.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez gumibear - 18-02-2019, 16:32

Skocz do: