To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#92
Łomatko, wystarczy odpuścić przeglądanie bieżących wiadomości przez kilka dni i masz czytania na tydzień...
Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze jako ten z grupy zdecydowanie słabo aktywnych piszących.
Nie każdy ma talent analityczny i pisarski jak niektórzy z obecnej tu braci, których recki mogłyby służyć za ogólnoświatowy wzorzec.
Recenzje pisane z przymusu niestety mocno obniżą jakość całości.
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest uzupełnienie swojego rejestru sprzętu ze zwięzłym opisem co to, po co to i czy warto. Takie krótkie informacje nie raz i nie dwa pomogły mnie na przykład podjąć decyzję dotyczącą zakupu. Łatwiej też wówczas znaleźć osobę , którą można podpytać o szczegóły.
Ot, taka moja niewielka wstawka liryczna, a stosowne decyzje i tak będą podejmowane przez administrację szanowną i ''starszyznę plemienną''. Howgh. :-)
---
Edytowany: 2019-02-18 08:05:21

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez domwar - 18-02-2019, 08:04

Skocz do: