To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#81
Tak na szybko.
Biorąc na przykład bluzę Montano można było ją kupić w cenie niższej (nie w Montano) niż nawet poprzez zakup grupowy NGT.
Różnica to brak haftowanego logo i inne kolory. Znam osobiście osoby co zanabyły.
Jeżeli ktoś chce kupić taniej to może poszukać (oczywiście łatwiej jest jak mu Forumowicze wyszukają...) lub zrobić jakiś grupon na FB (łatwiej kogoś podpuścić by poogarniał temat i się... podłączyć).

Mnie osobiście napisanie recenzji zajmuje praktycznie cały dzień (oczywiście nie ciurkiem bo coś tam jeszcze w międzyczasie robię ale np. już nie pójdę/wyjadę gdzieś w teren).
Ile mógłbym zarobić przez ten ,,stracony'' dzień?
Spokojnie stówkę lub więcej. Czy dostanę aż taki rabat na jakiejkolwiek bluzie? Wątpię. Prawda jest taka, że recenzje w ostatnich latach zamieszcza ta sama, bardzo wąska grupa osób (a jeszcze zawężając to większość płodzi Warszawa).
Mam parę rzeczy które mógłbym opisać. Trochę mi się nie chce a trochę nie widzę sensu bo nie są już produkowane. Ale jest też druga strona medalu - ,,lepsze wrogiem dobrego''. Chętnie czytam o rozwiązaniach, które się sprawdziły lub o takich które powodują problemy. Producenci bardzo często w ,,nowych modelach'' robią przysłowiowy krok w tył, zaprzestają produkcji rzeczy bardzo dobrych ale też czasami poprawiają kontrowersyjne rozwiązania.
Czytając opis starego modelu możemy podjąć decyzję czy kupić nówkę sztukę z bieżącej kolekcji czy też poszukać ,,używki'' na portalach aukcyjnych.
Napisałem co napisałem ale wysłać mogłem dopiero teraz. W międzyczasie piotr r przyargumentował podobnie.
,,'...Myślę że jest tu bardzo duże grono ''czytaczy'', od lat jakoś z engietem związanych i wymuszanie recenzji grupówką nic dobrego nie przyniesie..''
Trochę się nie zrozumieliśmy - nie WYMUSZANIE na poczet jakiejś akcji już toczącej się. Czy też po...
Spełnienie ,,przed'', ,,zanim'', etc.
I nie tylko recki. Jest też inna działalność ,,proforumowa''. Np. siedem za dużo nie pisze. Ale kto taszczy baner? Nie zawsze jest blisko...
Siedem coś pisał o bluzie profiperformance. Nie biegam, nie lubię, nie znam się. Ale dla biegaczy to może dobry kierunek.
Coś tam kiedyś było rzeźbione przy kamizelce - Bartolini chyba zamówił.
Ja bym jeżeli ,,kustom'' widział bluzę dla plecakowców. Czyli cały ogromny panel na plecach z materiału ,,oddychającego'' oraz z 10-15 cm na mankietach, wzmocniena na ramionach i nieprzewiewny przód, zamek 1/3. Jako pierwsza i jedyna warstwa.
---
Edytowany: 2019-02-17 09:21:52
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez PRS - 16-02-2019, 22:47

Skocz do: