To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#74
Dla mnie korzystanie z doświadczenia innych osób w tematach górsko/turystycznych nic nikomu nie ujmuje. Jeden umie pisać, inny woli czytać, a jak komuś będzie zależało żeby kupić, to niech się sprezy albo zapłaci, wedle uznania i warunków jakie będą. Generalnie to na razie są to raczej luźne rozmowy, decydenci zrobią jak uznają za słuszne. Wydaje mi się że do tej pory nikomu nie ubyło od tego że sobie ktoś kupił rękawiczki czy bluzę z logiem ngt. Jak dla mnie to tych grupówek może nie być :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez grinpis - 16-02-2019, 17:42

Skocz do: