To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#54
Właśnie miałem pisać dokładnie to co napisał leppy. Nie wiem po jaką cholerę te zmyślne ''obostrzenia''. Tylko drastycznie zmniejszy to liczbę chętnych (ja na pewno) i co za tym idzie progi rabatowe. Sami podcinacie gałęzie na których siedzicie.
''Znajdzie się gro osób, które ledwie co się zarejestrują'' ? Przecież są obostrzenia posiadania konta od x czasu, mało?
Wy naprawdę myślicie, że w czasach, gdy wchodząc do niemal każdego sklepu stacjonarnego uzyskanie rabatu 10 czy 20% jest jakimś wyczynem? O regularnych 30% w internetowych nie wspomnę a i 40 czy 50 widuję i korzystam coraz częściej.
Chyba, że nie zależy administracji tego forum na reklamie tego miejsca i propagowaniu jego logo na szlakach. U mnie cała rodzina maszeruje w streczach z logo i opaskami na głowach, pytań co to takiego było co nie miara. Tylko, że jakoś przeżyję jeśli zamiast ciucha z reklamą forum z 30% rabatem kupię coś od ręki w sklepie z identycznym, jeśli nie większym.
Chętnie spełniłbym oczekiwania ale najzwyczajniej nie zużywam sprzętu w takim tempie abym był odpowiednim do tego recenzentem...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez nowart - 15-02-2019, 10:08

Skocz do: