To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#40
Czemu się ograniczać do ''albo - albo''? Wiatrówka czy stretch? Dlaczego nie można podrzucić zapytania do paru firm? Przecież to się zużywa, większości z nas przyda się wszystko, od gaci po strecze :)
Jak za dobre piniondze to ja kolejny strecz bardzo chętnie bo moje montano po kolejnej zabawie z psem i doraźnej pomocy babci-krawcowej wygląda już jak wczesny prototyp Frankensteina...
Co zaś różnic między Techno a PSP Kwarka ( psp innych firm nie mam) to są i to zasadnicze ale pisałem już o tym nie raz, nie dwa. W tych cenach wolałbym jednak dwa miłe streczyki a'la Montano niż jednego grubasa od Kwarka.
Ja np marzyłbym o wełenkach w których od czasu nabycia Iceabreakera z domieszką lacry jestem bezgranicznie zakochany tylko ceny zabijają :)

Dopytam bo w łapach nie miałem, co takiego złego jest w ciuchach Attiq? Ceny mają dobre, choćby taką kurteczkę poniżej 150zł na polarteku alpha chętnie bym przytulił https://attiq.net/bluza-valtoria-alpha-5.html, tudzież inny streczyk za ok 180zł. Co w nich takiego odrzucającego, że na starcie ich skreśliliście?
---
Edytowany: 2019-02-13 12:32:40
---
Edytowany: 2019-02-13 12:33:08

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez nowart - 13-02-2019, 12:29
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13

Skocz do: