To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości?
#13
Mnie w bluzach (i nie tylko) Attiq nie podobają się ,,szwy na wierzchu'' i wykrajanie wdzianek z wielu kawałków.
Ale ogólnie firmę lubię i polecam - ot kwestia gustu.
Druga rzecz - w okolicach zlotu pod Rawkami człowiek którego nie ma czyli Farfura zakupił mi bufa z którego wykonałem ze 3 opaski.
Nie noszę ich na co dzień, jak noszę to ,,rotuję''.
Materiał (Pontetorto) OK (mało się spilingował)... tylko te szwy... niezbyt równo poprowadzone.
Pytanie otwarte czy to nie jest tak, że obaj producenci kupują u tego samego dystrybutora i po prostu Włosi obniżyli loty materiału?
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez tadek3 - 11-02-2019, 14:28
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez PRS - 12-02-2019, 01:11
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 12-02-2019, 15:13
RE:Nowe zamówienie dla NGT - powiew świeżości? - przez dave. - 13-02-2019, 14:13

Skocz do: