To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
#67
Na temat plecaków nie chcę się za bardzo wypowiadać, bo używam tylko plecaków relatywnie dużych. Ty samym jedyna kategoria, którą widzę, to ''plecaki wyprawowe''. Dla mnie minimalna pojemność takiego to 70l (bez komina). Są jednak tacy, którzy dłuższe trasy robią z 60-65l. tyle, że troczą na zewnątrz czego ja nie robię.

Proponuję więc kategoryzację dwuczłonową : nazwa kategorii + przedział pojemnościowy. np ''plecaki wyprawowe 70l i większe''

Oczywiście chciwie spoglądam ku kategorii ultralight, ale tu może być ten problem, że skupi ona wszystkie pojemności plecaków, tyle że wersje odchudzone. Ja w tym widzę sens, ale niech lepiej decydują osoby świadome pełnego spectrum pojemności i zastosowań.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ - przez Hermanos - 05-02-2019, 22:37

Skocz do: