To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
#57
Nemesis
Się wie, że zaraz będą dywagacje, bo o wszystkim są ;-)

Jak pisałem, biorąc wszystko pod uwagę, wcale nie upieram się przy wyodrębnionej grupie ultralight, choć wydaje mi się ona sensowna.

Doczu
W oczywisty sposób wszyscy patrzymy przez pryzmat własnej strategii sprzętowej. Jeśli o mnie chodzi, to połączenie namiotów 2 i 3 osobowych to bardzo śmiałe posunięcie...
Akurat się od Ciebie dowiedziałem, że jestem w mniejszości ''które dla pojedyńczego piechura poszukują namiotu 2 os., bo to zazwyczaj już większa waga i gabaryt''.

Mając awersję do spania w trumnie ;-) od lat chodzę z dwójkami, bo to tylko minimalnie większa waga i gabaryt, za to przestrzeń znacząco większa. Z mojego punktu widzenia znaczący skok wagi następuje właśnie pomiędzy 2 a 3 osobowymi. Jestem jednak w stanie samodzielnie dojść do wniosku, że to również kwestia modeli, pomiędzy którymi z takich czy innych powodów się poruszamy, jak też, że inaczej patrzą na to np zespoły 2 osobowe itd

Można więc przyjąć, że wzrost wagi i ilości osób to pewna ciągła krzywa i jeżeli już ją trzeba podzielić - a trzeba - to wolę ten podział który zreasumował wcześniej gumibear z zastrzeżeniem, że zrozumiem jeżeli osobny ultralight przepadnie, niż pchanie wszystkiego do jednego wora.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ - przez Hermanos - 05-02-2019, 10:13

Skocz do: