To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
#49
Też popieram podział według nominalnej ilości osób w namiocie a la bax. Nie dlatego, że to podział doskonały, ale jednak najbardziej czytelny.

Stanowi też naturalny start przy rozpoczynaniu selekcji zakupowej. Jeżeli nawet interesuje nas określona konstrukcja, to wybierzemy ją sobie w obrębie puli namiotów dla określonej liczby osób.

Osobiście chętnie bym widział jakiś osobny wyróżnik dla namiotów ultralight, choć nie mam pojęcia jak wprowadzić taką grupę przy założeniu, że menu jest 1 poziomowe. Pewnie byłoby z tego więcej szkody niż pożytku, w końcu nic się nie stanie, jak ktoś się przedrze przez wszystkie opcje w danej osobo-kategorii plus sąsiednie dla pewności.

Nie wiem jak miało by to technicznie wyglądać, bo może za bardzo zalatuje Star Wars ;-) - rzucam więc tak niezobowiązująco - ale może by gdzieś wprowadzić taki ''pojemnościowy'' parametr dla namiotu jak dla zakresu termiki śpiwora ;-) Czyli namiot np jest nominalnie 2 osobowy i to się sprawdza w praktyce, mamy więc 2 w zielonym polu, ale 3 osoby wejdą bez wielkich wyrzeczeń, to dodatkowo 3 w żółtym, a jak nie wejdą, to w czerwonym.

Nie wiem, bo przeoczyłem albo nie było, jak wygląda silnik przeglądarki nowego forum. Jeżeli przeglądarka jest wewnętrzna, to jest sens dokładać jakieś parametry, które można sobie w niej odznaczać, jak np liczba osób, zakres wagowy, rodzaj konstrukcji. Ja nie ma zaawansowanej wewnętrznej przeglądarki, to ma to wtedy dużo mniej sensu.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ - przez Hermanos - 04-02-2019, 22:24

Skocz do: