To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
#27
grendel - racja, ale ja jak Jaga zrozumiałem że my tylko rozmawiamy o dziale recenzji a nie o strukturze forum, choć teraz widzę że gumibear faktycznie w pierwszym wpisie wspomniał o układzie forum - w takiej sytuacji faktycznie też bym rozdzielił impregnację - przy czym może nie tyle w dziale obuwie - co jako osobny dział forum gdzie będzie o konserwacji i impregnacji nie tylko obuwia ale i odzieży

Co się zaś tyczy samego forum to myślałem że przy nowym właśnie będzie mocno wszystko rozdzielone jak na większości obecnie istniejących w przestrzeni WWW for tematycznych - vide knives.pl, bo w końcu NGT traktuje o bardzo szerokim zakresie sprzętowym i nie tylko
---
Edytowany: 2019-02-04 15:41:40

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ - przez Nemesis - 04-02-2019, 15:36

Skocz do: