To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
#19
Możliwe, że będą ale czy po części od tego nie jest to forum? Podobne spory mogą być później przy softshellach - czy to kurtki czy bluzy a jak bluzy to może jak mają membranę to jednak już kurtki...

Ja podchodzę do tego tak, ale właśnie to wszystko zależy od tego jak kto korzysta z NGT - że ktoś kto szuka butów przewodnickich będzie mógł łatwo wejść w recenzje tylko takich butów - nie wiem ilu jest takich użytkowników i dla kogo de facto tworzymy ten podział. Wchodząc na stronę sklepu górskiego i szukając butów podejściowych liczę na to, że będą wyodrębnione jako osobna kategoria. Z drugiej strony jako stały bywalec forum nie szukam recenzji w ogóle poprzez wchodzenie przez drzewko kategorii a przez wyszukiwarkę - takie rzeczy trzebaby już sprawdzać w statystykach strony - czyli jak kto trafia na daną recenzję. Zapewne jedni najpierw znajdują buty w sklepie a potem sprawdzają je na forum a inni na odwrót.

Dodatkowo nie wiemy czy w nowym forum szafa sprzętowa też będzie hierarchizowana w takich samych kategoriach jak recenzje? Bo o ile samych recenzji butów niskich mamy niecałe 3 strony - więc raczej niewiele tak już w szafie sprzętowej tych stron jest 13 - ja bym chętnie tu widział jakieś doprecyzowanie właśnie przez wydzielenie butów przewodnickich
---
Edytowany: 2019-02-04 14:58:12

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ - przez Nemesis - 04-02-2019, 14:49

Skocz do: