To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Therm-a-Rest NeoAir XLite Women's
#2
Może lekko OT, ale bardzo zaciekawiła mnie wzmianka o reklamacji na podstawie ''dożywotniej'' gwarancji. Możesz wyjaśnić w kilku zdaniach, jak to wyglądało?

Mam 12-letnią matę T-a-R i rzeczywiście - jak powiedziałaś - jedna z tych rzeczy najlepszych w swojej kategorii, jakie kiedykolwiek włączyłem do swojej pack listy...

Na paragonie, nawet trzymanym w lodówce, chyba nie byłoby i tak nic widać po 12 latach, nawet gdybym go miał... A może jak coś się zadzieje z ich produktem, wystarczy jedynie zgłosić się do dowolnego dystrybutora?
-------------------------------------------
Bartek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Therm-a-Rest NeoAir XLite Women's - przez barlak00 - 08-01-2019, 12:02
RE:[Recenzja] Therm-a-Rest NeoAir XLite Women's - przez barlak00 - 08-01-2019, 16:31

Skocz do: