To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy
#21
Zanim nastało ostatnie ocieplenie zdążyłam jeszcze pospacerować u siebie po okolicy po lodzie, jaki utworzył się na dróżkach, a w ostatni weekend pochodziłam trochę po Górach Stołowych.

Trochę czasu mi to zajęło, ale nauczyłam się już jak należy w tych nakładkach chodzić - jeżeli jest bardzo ślisko to ostrożnie, całą stopą. Na gładkim i twardym lodzie potrafią się ślizgać, bo kolce są krótkie. Nakładki nie są tak pewne jak raczki klasyczne. Dałam jednak radę wejść na Szczeliniec i zleźć po oblodzonych schodkach, co prawda zsuwałam się trzymając poręczy jak liny. Widziałam też parę innych osób w Rapeksach.

Nadal mi nie spadły (choć raz wystający spod śniegu patyk mi je zdarł), trzymają się na poszerzonej części podeszwy. W bardziej zróżnicowanym terenie przemieszczały mi się na boki, tak że musiałam czasem poprawić, możliwe że to dlatego, że chodzę bardziej na zewnętrznej stronie stopy i to je ściąga do wewnątrz.

Podsumowując w łagodnym terenie ok, na śniegu bardzo dobrze, na lodzie już niepewnie.
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com


[Obrazek: 9302-21-1.jpg]


[Obrazek: 9302-21-2.jpg]


[Obrazek: 9302-21-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy - przez Leśna - 25-02-2019, 20:32

Skocz do: