To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy
#17
Pochodziłem w prywatnej parze Rapeksów Easy. Bulwary Wiślane po opadzie śniegu, z lodkiem i jeszcze przed odśnieżeniem, były dobrym polem do testu.
1. Raz jeden raczek zsunął mi się z pięty (może założyłem niechlujnie).
2. Faktycznie tylne kolce są cofnięte. Wynika to z konstrukcji. Guma musi je na pięcie naciągnąć.
3. Przednie kolce dla mnie są generalnie dobrze zlokalizowane.
4. Brakuje mi z przodu elementu do złapania - takiego samego jak na pięcie. Chcąc je założyć precyzyjnie na czubek buta, należy zdjąć rękawiczkę i bawić się w manipulacje. ''Dzyndzel'' z przodu byłby pomocny.
Po za tym na miasto, boczne nieodśnieżone/zalodzone drogi w ''sub-urbiach'', do lasu na spacer, fajny sprzęt.
W zeszłym roku patrzyłem na Kathoole Nano. Tam kolce są pod piętą, ale jest to możliwe ze względu na inną konstrukcję. Tam jest guma na bucie taka sama jak w ich raczkach i to ona odpowiada za naciągnięcie. Spód jest do niej mocowany i ten trik daje możliwość innego zlokalizowania kolców. Cena też zasadniczo inna. Wtedy ca 170 PLN....
---
Edytowany: 2019-01-10 12:35:08
---
Edytowany: 2019-01-10 12:43:23
-------------------------------------------
Pim

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy - przez Pim - 10-01-2019, 12:33

Skocz do: