To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy
#16
U mnie zima w pełni. Raczków używałam na swojej zwykłej trasie spacerowej - zalodzona droga, wydeptana ścieżka. Nie spadły mi dotąd ani razu. Na udeptanym śniegu trzymają dobrze, nie czuję ich przez podeszwę. Na twardym wyraźnie czuję je przez podeszwę. Muszę przyznać, że zaliczyłam kilka poślizgnięć na lodzie, i na płaskim, i na zejściu. Najczęściej jadę na pięcie. Bolce nie znajdują się dokładnie tam, gdzie stopa naciska najpierw przy chodzeniu - bolce na pięcie zaczynają się dalej w kierunku palców, zamiast w miejscu w którym pięta styka się najpierw z podłożem. Z kolei z przodu wypadają bliżej palców niż śródstopia. Widać to też na zdjęciach PRSa. Na środku też zaliczyłam poślizg. Myślę, że trzeba byłoby trochę zmodyfikować projekt tak aby bolce znajdowały się tam, gdzie stopa styka się z gruntem w pierwszej kolejności.
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com


[Obrazek: 9302-16-1.jpg]


[Obrazek: 9302-16-2.jpg]


[Obrazek: 9302-16-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy - przez Leśna - 07-01-2019, 23:22

Skocz do: