To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy
#7
Na zalinkowanej stronie:
,,Raczki turystyczne na buty RAPEKS PLUS - opis produktu

Uniwersalne raczki turystyczne na buty Rapeks Plus to gwarancja ochrony przed poślizgnięciem się na oblodzonym i ośnieżonym terenie. Z uwagi na podwójne wiązanie i niskie zęby można stosować na buty z płaską podeszwą. Zapewniają bezpieczeństwo podczas zimowych wypraw i emocjonujących wędrówek górskich.''

Oczywiście niskie nie znaczy ,,płaska podeszwa''.
Wyszukałem SPECJALNIE dla Ciebie w otchłani pawlacza stare La Sportivy z wcięciem. Da radę stosować ale lepsze były by tzw. ,,Midy''
Ja dostałem wersje z już długimi paskami - dołożyłem na szybko jakieś szlufki, jeżeli ktoś chce użyć do butów krótkich/średnich to wersja z krótkimi paskami (z napisem) będzie spoko. Obcas czy choćby wcięcie jednak lepiej stabilizują płaskownik.
Nakładki gumowe antypoślizgowe oczywiście pasują lepiej do płaskiej podeszwy.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny


[Obrazek: 9302-7-1.jpg]


[Obrazek: 9302-7-2.jpg]


[Obrazek: 9302-7-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy - przez PRS - 03-12-2018, 20:36

Skocz do: