To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


45. zlot NGT - 22-24.03.2019- Bacówka pod Bereśnikiem
Nie wcinam się ale zerknijcie Pany na prognozę meteo (tak, wiem to tylko prognoza...).
Przykładowo dla Przehyby od teraz do 20 marca jest cały czas mróz (ok, mrozik) po za okresem 16-18 03 gdzie jest duży plus.
Wróciłem tydzień temu z Biesów - poniżej 700 m błoto i śladowe ilości śniegu, od 700 do ok 900 m rozmoczony śnieg po którym ciężko się chodzi, powyżej zmrożony śnieg z warunem nawet na rakiety. Jednak po zmrożonym łatwiej się chodzi niż w śniegowej breji...
Wydaje mi się, że przy dobrej pogodzie trasa przez Przehybę z powrotem żółtym a podejściem niebieskim
https://mapa-turystyczna.pl/route/ylel
będzie odpowiedniejsza... ja tam jestem wrak bez kondychy ale patrząc po liście... nie widzę jakiś sisiumajtków tylko... Czempionów Biegu Rzeźnika ;)
Zadecyduje i tak pogoda w sobotę - może być wyjątkowo barowa...
---
Edytowany: 2019-03-10 23:38:05
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:45. zlot NGT - 22-24.03.2019- Bacówka pod Bereśnikiem - przez PRS - 10-03-2019, 23:34

Skocz do: