To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#97
Miałem nie pisać, bo po 1. nie brałem udziału w akcji, po 2. miałem nadzieję, że co niektórzy w końcu zrozumieją subtelne sygnały ''wysyłane'' przez Gumiego...
Ludzie.....czy Was (co niektórych) pogięło !?!
Wierzyć się nie chce w to co piszecie, i nie chodzi o to, że wogóle piszecie, chodzi o to, że piszecie po zawarciu umowy/częściowej realizacji zleceń. Takie pierdoły to można sobie wypisywać przed zawarciem umowy. Zaraz ktoś się przyczepi, że przecież żadnej umowy nie podpisywaliśmy....to ja od razu odbiję piłeczkę...a musieliśmy cokolwiek podpisywać!?!
Na tym oto forum warunki zakupu zostały jasno przedstawione (na pewno dla mnie było wszystko jasno wyłożone), kilkukrotnie omawiane i renegocjowane, po czym ten komu pasowały te warunki (jak się początkowo wydawało) składał zamówienie na dany produkt....sam...samodzielnie....bez niczyjej pomocy/przymusu/wymuszenia wpisał się na listę.
Jeżeli ktoś jeszcze nie zrozumiał, to wyjaśniam... wpisując się na tą listę zawarł umowę kupna/sprzedaży na wcześniej określonych warunkach. Nie jestem prawnikiem, nie mam pojęcia czy to co przedstawiłem ma moc prawną, ale dla mnie sprawa jest jasna i nie potrzebuję żadnych sądów/rzeczników praw konsumenta żeby umowa (ustna, mailowa) zawarta miedzy mną a sprzedającym była ważna i wiążąca.
Uważam, że każdy z Nas, który dokonał zamówienia w ramach tej akcji wiedział co zamawia i na jakich warunkach więc porzućcie już proszę tą roszczeniową postawę i gdybanie, bo jeżeli ktoś jeszcze nie zdał sobie z tego sprawy, to forum jest publiczne i na zewnątrz wygląda to tak słabo, że najzwyklej w świecie jest mi wstyd za Nas.

Może ktoś powie, że się czepiam, ale naprawdę jest coś na rzeczy skoro nawet Marcinowi opadły ręce....wydaje mi się, że należą mu się małe przeprosiny.

Marcin dzięki za Twój nieoceniony wkład w tą akcję (i poprzednie). Naprawdę jestem pełen podziwu dla Twojego spokoju i tłumaczenia raz za razem czasami tych samych rzeczy kolejnym osobom. DOBRA ROBOTA!
Trochę szkoda, że zamiast spijać śmietankę z dobrze wykonanej roboty musisz dalej się z nami ''męczyć'' ale zwalmy to na chwilową ''pomroczność jasną'' niektórych kolegów i koleżanek, zamknijmy temat i cieszmy się z szarości za oknem :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez komodus - 16-11-2018, 09:31
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: