To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#78
Miałem się nie odzywać ale....
Jeszcze raz dla przypomnienia... przeczytałem sobie wątek
''AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11''
Nie zauważyłem tam żadnego wpisu, by ktoś podnosił konieczność ''renegocjacji'' warunków.
Ja osobiście zadeklarowałem się 7.10 2018 jako 33 w kolejności, akceptując warunki i zasady jakie zostały określone.
Złożyłem zamówienie.... w ten sposób zgodziłem się na to co zostało z Aurą ustalone (upust).

Z uwagą przeczytałem to co napisał Franc i Beskidbikie
Nie chcę nikogo obrazić ani krytykować.
Nie przemawiają do mnie Wasze argumenty.
Mamy prawo się różnić.

Bardzo PROSZĘ... NIE ''gdybajmy''..... co by było gdyby?

Bo to wypacza ideę zamówienia grupowego i deprecjonuje cały wysiłek i zaangażowanie Gumibear'a.

Każdy z Nas wysłał ''tylko'' maila określając swoje ''chciejstwo'' ...a Gumibear ''musiał'' to ogarnąć.

Taka dyskusja jest nie fair.

Ups...
Te 145 tyś zamówienia (to dane szacunkowe).
Zapomniałem dodać, że część osób (w tym ja) zdecydowała się na customy.... ostateczną decyzję o zakupie podejmę po otrzymaniu wyceny od Aury.
Może być tak, że kwota zamówienia ''znacząco'' się zmniejszy ...
---
Edytowany: 2018-11-14 22:03:56
---
Edytowany: 2018-11-14 22:16:45
---
Edytowany: 2018-11-14 22:21:25
-------------------------------------------
W

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez Gapcio - 14-11-2018, 22:01
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: