To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#77
Z mojej perspektywy kupującego śpiwór Tuba którego cena wyjściowa to 800 zł.
Powiedzmy że interesują mnie tylko polscy producenci śpiworów.

W Skalniku maksymalny rabat w obecnej promocji 30 % z kodem JESIENNA30 wchodzi tylko na Pajaka ( Małachowski już nie, Aury w ogóle nie ma w ofercie)
Gdybym wybrał najtańszy możliwy śpiwór Pajaka CORE SWITCH zbliżony trochę do Aura Tuby z gorszymi parametrami komfortu cieplnego i puchu 750 cui do 850 cui (Tuba) to jego cena wyjściowa bez rabatu to 900 zł.

W 8a.pl najtańszy Śpiwór puchowy Pajak Core 250 z puchem 700 cui cena wyjściowa 900 zł. Rabat już na stronie 10 %. Nie znam żadnych kodów do 8a.pl i nie pamiętam żeby kiedyś były.

Przyznaje że nie przekopałem całych internetów ale przyjmuje że to dwa najbardziej znane mi sklepy z fajnymi rabatami a czasami bardzo fajnymi. Śpiworów Aury nie widziałem nigdzie z jakimkolwiek najmniejszym rabatem. Byłem zainteresowany konkretnie Tubą z konkretnym puchem 850 cui, mogłem wybrać dowolny rozmiar i cena była jednakowa co jest jednak dużym plusem ( wybrałem większy bez mrugnięcia)

W Aurze jeśli chodzi o stosunek wysokości rabatu do jakości produktu to jest bardzo dobrze w porównaniu z powyższymi śpiworami.

Dla mnie jest to bardzo fajny rabat i to prawda, że wielokrotnie są większe promocje na inne produkty w wymienionych sklepach ale akurat na to czego szukałem nie ma … więcej nie ma tego konkretnego producenta z konkretnym wybranym modelem.

Żeby nie było tak kolorowo to zgadzam się z przedmówcami że my również mamy coś do powiedzenia jako klienci i jeśli byłby większy rabat to nie obraziłbym się ani trochę ;-) w końcu 150 tyś to suma z którą można wejść do negocjacji z konkretnymi argumentami.


Wielkie podziękowania dla Gumiego za ciężką pracę bo nawet nie chce mi się myśleć ile maili musiał naprodukować od naszych zachcianek i pytań :)))))

Ja tam się bardzo cieszę z tego rabatu :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez Sted82 - 14-11-2018, 21:56
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: