To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#39
@Franc - już ,,rozpracowywaliśmy'' ten temat.
Strona 4 i 5
https://ngt.pl/thread-7875-page-4.html

mikel:
,,Pomijając lekki niesmak związany z nieścisłościami na stronie wobec realnych pomiarów, waga wydaje się do zaakceptowania biorąc pod uwagę komfort śpiwora. Jest on po prostu dość obszerny i to musi pociągnąć za sobą wagę. ''
PRS:
,,,,ale zestawiamy ze sobą zważoną przez użytkowników Tubę, z danymi Panyama podanymi przez producenta''
Dokładnie tak jak pisze dave.
Pytanie otwarte czy macie Panowie ,,skalibrowaną'' wagę.
Ze swojej strony napiszę, że ja mam.
Można to łatwo sprawdzić choćby ważąc np. śpiwór w Biedronneli czy na Poczcie.
Cumu podaje na swojej stronie wagę każdej szmaty (vide waga niewypełnionego śpiwora).
Kiedyś nasi producenci informowali, że waga śpiwora (wsadu) może się różnić (w przypadku śpiworów stosunkowo lekkich) nawet do 10%, podkreślając, że na ,,plus'' czyli więcej puchu. Oczywiście dycha to już jakaś skrajność czy ,,wypadek przy pracy'' ale te 3-7% to była normalka. To też trzeba brać pod uwagę. Śpiwory wypełniają ludzie a nie dozownik na taśmie.''

Egzemplarz mikela 693 g bez worka
Arniego z 20 g dopuszeniem 714 g
Bartka 702 g
Wszystkie XL

P.S. 1 Osobiście zwracałem uwagę na błędy na stronie.
I nie było to na zasadzie ,,dobra - później sprawdzę'' tylko pracownik Aury ,,wszedł'' od razu na stronę i stwierdził błąd który miał zostać poprawiony przez administratora.

P.S.2 Dzięki Franc
Ale foty, foty...
Bo jest prawda życia i prawda ekranu... ;)
---
Edytowany: 2018-11-10 18:20:24
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez PRS - 10-11-2018, 18:14
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: