To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#33
Zgodnie z obietnicą kilka informacji.
Przepraszam, że nie zrobiłem fotek, ale nic by nie wyjaśniły. Śpiwory nie łapią loftu jakoś zauważalnie, to znaczy, całą noc przeleżały i rozprężyły się tylko minimalnie. Może to ''wina'' małej ilości puchu, nie wiem.

TUBA XL standard łapie loft na jakieś 9 cm.
TUBA XL + 60 gramów puchu łapie loft na jakieś 11 cm.

Trzeba wziąć pod uwagę niedokładność pomiaru, ale różnica jest.

Z innych danych:
1. Na stronie producent deklaruje, że do TUBY XL wsadza 290 gramów puchu. Na metce widnieje napis, że jest to 280 gramów;
2. Według mojego pomiaru TUBA XL waży 698 gramów, nie 600, co deklaruje producent na stronie. A na metce napisano, że 680 gramów. Całość z workiem kompresyjnym waży równiutko 800 gramów;
3. TUBA XL z dopuszeniem 60 gramów według mojego pomiaru waży 785 gramów, według producenta (patrz metka) 740 gramów. Całość z workiem waży 887 gramów.

Skąd różnice? Pewnie z niedokładności pomiaru. Moja waga kuchenna jest jaka jest, może producent dysponuje czymś bardziej dokładnym. Nie wiem. Z drugiej strony, różnica są znaczne (a może mam mylne wrażenie, może to norma?), zwłaszcza jeśli chodzi o rzeczywistość a parametry podane na stronie.

Tyle ode mnie :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez Franc - 10-11-2018, 08:46
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: