To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
#24
Dostałem telefon od pana z Aury. Żadnych pytań, co zamówiłem, jak zamówiłem, czy chcę jakąś inną opcję itd. Krótko i konkretnie. Pan oznajmił, że towar jest przygotowany i gotowy do wysyłki, to wszystko. Ustaliliśmy metodę płatności, pobranie - w tej sytuacji w zasadzie nie miałem wyjścia, wolałbym przelew, żeby nie łazić z wypchanym portfelem, ale co tam, raz się żyje :) - zmieniliśmy adres dostawy, żeby towar nie trafił w próżnię, jak będę w robocie i to chyba tyle. Co do dopuszenia, to wyszło zupełnie przypadkowo, bo nie zgadzała nam się cena po rabacie. Dodatkowy puch jednak jest. Chwilę pogadaliśmy, bardzo dobry kontakt, po czym już na koniec pan polecił się na przyszłość :)
To chyba tyle.

Co do płatności, to miałem wybór. Albo towar wychodzi dzisiaj i płacę gotówką przy odbiorze, albo robię przelew i dopiero wysyłają. A że konto puste, a trochę gotówki jest... W tym sensie :) Mogliśmy zmienić płatność, pan nie robił problemu. Jak to mówią, stał frontem do klienta :)
---
Edytowany: 2018-11-08 17:15:38

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez Franc - 08-11-2018, 17:08
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 22-11-2018, 17:25
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 26-11-2018, 17:00
RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami! - przez dave. - 10-12-2018, 19:50

Skocz do: