To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar
#49

Robi się zimniej. Coraz więcej będzie okazji, aby znowu zacząć używać X1.
Ostatnimi czasy zawsze brałem Aurę na każdy wyjazd rowerowy i też w góry, kiedy jechałem, ale zawsze było tak ciepło, że kurtki nie używałem – nie było takiej potrzeby. Nie jest tak, że zakładam na siebie ciuch tylko dlatego, że go akurat testuję. Test ma być „normalny”. Przedmiot ma być sprawdzony w realnych warunkach, zgodnie z moimi potrzebami i wymaganiami stosowanymi dla innych ciuchów, których używam.
Takiej zasady się trzymam 😊.

Teraz byłem w Małej Fatrze. Pogoda piękna, jak to ostatnio, ale ranki i wieczory już chłodne. Również wiatr inny niż ten letni. Słońce przygrzewa, ale trochę cienia, trochę powiewu i już…chciałoby się powiedzieć - zimę czuć 😊. Niestety nie, zimy jeszcze nie widać, ale jesień jak najbardziej.
Aurę miałem oczywiście w plecaku. Nie była potrzeba w drodze do góry i na dół. Niespodziewanie jednak przydała się kurtka na popasie. Kiedy stanąłem, aby posilić ubolałe ciało, okazało się, że dobrze dla komfortu, aby nie wystygnąć całkowicie, było ubrać waciaka. Wiatr na szczytach zrobił swoje i w bezruchu robiło się chłodno - za chłodno. Kurtka nałożona na wierzch rozwiązywała problem szybko, łatwo i wygodnie 😊. To syntetyk, więc bez obaw można ją ubierać na wilgotne od potu ubrania. Jest przy tym stosunkowo lekka i mała po spakowaniu, to też nie jest problemem zabrać ją do plecaka – tak na wszelki wypadek.

Tak właśnie jest ostatnio zabierana i w końcu się przydała 😊.

https://photos.app.goo.gl/XMyuVvtLFdKfuBRDA
-------------------------------------------
cześć i czołem

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar - przez dave. - 13-10-2018, 09:18
RE:20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar - przez rytmar - 30-10-2019, 21:16

Skocz do: