To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar
#45
Mało mam ostatnio czasu. Początek roku w moim zawodzie to zawsze bardzo gorący okres, więc mimo, że byłem z kurtką w górach na początku miesiąca – dopiero teraz skrobię parę słów.

Pojechałem do Jakuszyc na dwa dni, aby pobiegać nieco po tamtych trasach. Śniegu jeszcze sporo, ale temperatury wysokie, więc warunki dość słabe. Wszystko miękkie po południu i całkowicie zlodzone rano. Tu i ówdzie wystają kamienie. Ogólne pełno zanieczyszczeń w śladach. Po wichurach z drzew posypały się igły, patyki, stare gałęzie. Wszystko to leży na drodze i w torach czasami całkowicie uniemożliwiając przejazd.

Kurtka spędziła większość czasu w plecaku. Przydała się na postojach - dla takiego zastosowania została zabrana. Mimo słońca i dodatnich temperatur w bezruchu i lekkim wietrze było jednak chłodno. Aura na grzbiecie dała mi całkowity komfort, a że to syntetyk to nie martwiłem się o ocieplinę, zakładając X1 na wilgotną odzież.

Jak wspomniałem śniegu jest dużo, ale topnieje on w błyskawicznym tempie. Zasypane doły, rowy, kanały stają się czasami niebezpiecznymi pułapkami. U góry nadal przykryte twardą pozornie warstwą śniegu, kryją pod spodem puste przestrzenie, skąd śnieg już odpłynął w postaci wody i można się zdziwić stając nieopatrznie poza szlak 😊.

https://tiny.pl/tr717

Dodałem kilka zdjęć do albumu:
https://photos.app.goo.gl/XMyuVvtLFdKfuBRDA
-------------------------------------------
cześć i czołem

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar - przez dave. - 13-10-2018, 09:18
RE:20.11 - start test kurtki Aura model X1 / rytmar - przez rytmar - 23-04-2019, 13:01

Skocz do: