To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Torba z paskiem na ramię MC1 - Demobil WP
#7
Light & Fast na pewno nie jest jak pociągnie wody :) :)
Bawełna + paski, które co prawda w nowszej wersji mają jakąś domieszkę sztucznego (polipropylen???) ale także chłoną wodę.
Zapomniałem dodać, że z kijkami chodzi się z taką torbą słabo. Mam na myśli raźne tempo a nie spacer.
Można co prawda przewlec pasek biodrowy przez szlufki spodni (ma szerokość 2,5 cm, naramienny 5 cm) tak by umiejscowić ją bardziej z tyłu i w pewnym sensie zablokować. Ale nie zawsze chodzi się w spodniach/spodenkach z szlufkami.
Bez przewlekania chodziłem na dość krótkie wycieczki typu Didiowa czy Otryt używając kijków. Zaletą torby w porównaniu z małym plecaczkiem (używam np. Verve Ospreya) są ,,suche'' plecy... ale wilgotne biodro :)
Zimą dokładając np. workoplecaczek z Deca (35 g) do którego wpakujemy sweter puchowy, awaryjnego HSe, łapawice, itp. lekkie rzeczy mamy zestaw w którtym np. ,,skoczymy'' z parkingu do Chatki Puchatka. I w tedy w torbie ształujemy termos, kanapki, aparat, etc. - nie musimy za każdym razem ściągać plecaczka.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Torba z paskiem na ramię MC1 - Demobil WP - przez PRS - 16-09-2018, 18:19

Skocz do: