To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Ogrzewanie namiotu piecykiem gazowym, katalitycznym.
#14
Duzo zależy co sprzedają. W związku z sankcjami, przepisami unijnymi jest duży ***nik np. jeśli chodzi o możliwości zapłaty, wysyłke. Nie chce im się w to bawić. U nich chyba najbardziej populares jest przelew pieniędzy na kartę nawet jeśli chodzi o sklepy, a osobach prywatnych nie wspominając . Szybko i bezboleśnie. A u nas człowiek się będzie zastanawiał WTF to jest i jak to zrobić ;)
Ebay to chyba jakieś złodziejskie prowizje pobiera od sprzedaży , przynajmniej tak słyszałem. No i nie zawsze towary z Rosji idą wysyłką z Rosji ;)

Na pocieszenie powiem Ci, że ja ostatnio ucieszyłem się bo znalazłem coś co mnie interesowało w sklepach norweskich. I kubełek zimnej wody bo nie wysyłają poza Norwegię ;) Więc różnie to bywa i ze sklepami w Europie.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Ogrzewanie namiotu piecykiem gazowym, katalitycznym. - przez kniazix - 13-10-2019, 12:49
RE: [Recenzja] Adapter na kartusze CV190/C206 - przez dave. - 30-01-2022, 20:19

Skocz do: