To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test liofilizatów iidlo.pl - niebawem na rynku
#51
Skusiłam się na zakup; rabat naliczony automatycznie, strona przejrzysta i funkcjonalna. Szkoda tylko, że nie ma - mam nadzieję, że tylko na razie - opcji przelewu automatycznego, trzeba to robić ręcznie. Wtedy przydałaby się też opcja wyboru paczkomatu od razu w trakcie zamówienia. Teraz robimy to mailowo, a na dodatek gmail wrzucił mi wiadomość z iidlo do folderu ze spamem - Ilya, weźcie to pod uwagę, gdyby jakiś klient się skarżył, że nie dostał wiadomości.
Nie ma możliwości odbioru osobistego, jest kurier albo paczkomat, więc żeby cena się opłaciła, lepiej zamówić od razu więcej towaru.

W kwestii cenowo-wagowej na korzyść iidlo przemawia skład. W niektórych daniach MX3 mamy np. olej palmowy (chyba w większości produktów) i sztuczne barwniki. Dla mnie istotna jest też kwestia alergenów, a tu również iidlo wypada nieźle. Zobaczymy, jak będą się przedstawiać dania mięsne, bo tu pewnie jest największa potrzeba stosowania różnych niefajnych dodatków.

Nie zamawiałam śniadań (choć kasza bananowa jest kusząca^^), więc różnice smakowe między jedzeniem suszonym a liofilizowanym sprawdzę organoleptycznie tylko na daniach głównych. We wspomnianej już Innej Bajce, która jawi mi się jako najlepsza analogia do oferty iidlo, większość dań nawet po długim wchłanianiu wody jest twardawa, mam nadzieję, że iidlo sprawdzi się lepiej.
---
Edytowany: 2019-03-25 18:26:14

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test liofilizatów iidlo.pl - niebawem na rynku - przez Ilya Marchuk z IDLO - 06-09-2018, 13:09
RE:Test liofilizatów iidlo.pl - niebawem na rynku - przez vinilzen - 30-09-2018, 21:22
RE:Test liofilizatów iidlo.pl - niebawem na rynku - przez Girl Scout - 25-03-2019, 18:20

Skocz do: