To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
@Digim @tango Potrzebuję czegoś na docieplenie na postoju, wieczorem przed schronem, a czasem nawet do stania na stoku i ogarniania dzieciaków uczących się jeździć na nartach... Raczej nie zakładam robienia iglo ze śniegu i spania w nim...
Z tego co piszecie to Garda rzeczywiście będzie to przerost formy do moich potrzeb i do naszej zimy... Wiec tu klamka zapadła -> będzie Wave..

@tango A nie rozważałeś może aby zmienić tę Sofiletę na Toraya? Chyba w zamówieniu ktoś chciał takiej przeróbki. Ja też się nad tym zastanawiam.

@PRS. To, że Wave w L ma 140g powiedziano mi w Aurze. Co prawda wersja damska ma 130g. Ale może to wynika z rozmiaru - na chłopa powinno być większe (w SLX różnica pomiędzy wersją męską i damską to jest tylko 6g).

Drugie pytanie nadal jest aktualne. Czy sensowne jest, kiedy mróz dowali, zakładanie swetra + kamizelki? Idea jest taka aby w ten sposób dostać jakieś 220g puchu (to i tak dużo mniej niż Garda).
Wiem, że PRS to podpowiedział -> ale tylko On. Nikt więcej w całym wątku nie chwalił się takim rozwiązaniem. Raczej wszyscy sugerowali po prostu grubszą kurtkę...
Czy to nie jest trochę tak jak z dwoma membranami na sobie - zupełnie od czapy i bez sensu?
---
Edytowany: 2018-11-08 10:21:51

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez meledhel - 08-11-2018, 09:43

Skocz do: