To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
meledhel - nie wiem do jakiej aktywnosci potrzebujesz tej kurtki. Mierzylem niedawno Garde. Wydaje sie pancerna, faktycznie gruba i swietna na stan zima we wspinie. Taka troche zadaniowa koncepcja. 140gr 860C to 25gr wiecej od Incredilite'a Cumulusa, ktorego mialem kiedys i juz tu gdzies pisalem, ze dla mnie, subiektywnie, srednio ma sens to wdzianko, do mojego uzytkowania. Ladne, fajnie wykonane ale za drogie, dla mnie przerost formy. Decathlonowy zamiennik za 7-8 dych, w promce, mi w zupelnosci wystarcza na miasto, skaly, i jako poduszka na hamaku :)
Mam teraz powyzsze wdzianko Quechuy z promki + kurtke Alpkita Filo, za duza o 1 rozmiar, na stan zima wlasnie (286gr puchu 650C hydro) i taki config dobrze mi sie sprawdza.
---
Edytowany: 2018-11-07 22:48:49

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dgim - 07-11-2018, 22:47

Skocz do: